ŞİŞ ÖRGÜSÜ İLE BAYAN SÜVETERİ YAPIMI

Bayanlar için bu senenin modasına uygun örgü süveter yapımı

Bu sene süvetere modelleri oldukça popüler. Bayanların kombinlerini tamamlayabileceği farklı süveter modelleri sık sık karşımıza çıkıyor. Bugün bende sizlere şiş örgüsü bayan süveter modeli yapımı göstermek istiyorum. Bu süveterin detaylı yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Örgü işlerini sizlere gösterirken kullanışlı olmasına ve modaya uygun olmasına da dikkat ediyorum. Bugün sizlere çok güzel bir süveter modeli göstereceğim. Bu sene bayanların kullanabileceği çok şık süveterler moda oldu. Bende sizlere örgü işinden yapılmış güzel bir model göstereceğim. Satın almak yerine süveterinizi kendiniz yapabilirsiniz.

Örgü bayan süveter modeli yapımı için burada 2 tane Nako Superlambs 25 numaralı ip kullanılmış. Video içerisinde bu iplerin renk numaralarından bahsedilmiş. Burada yapılan ölçüler için 2 yumak ip yeterli olmuş. Şiş olarak da 4 numaralı şiş kullanılmış.

Süveter modeli kısa bir şekilde yapılmış. Spor bir görünüm elde etmek için göğüs altına kadar örülmüş. Siz dilerseniz süveter içerisindeki modeli biraz daha uzatıp lastik kısmını daha sonra yapabilirsiniz. Süveter modelinin yapımında sepet örgü modeli kullanılmış. Ama ajur tekniği ile yapılmış. Burada video içerisinde süveter yapımına başlanmadan önce modelin yapım aşaması açıklanmış. Daha sonra süveter yapımına geçilmiş. Aşağıda yer alan iki videoyu takip ederseniz her bir detayı ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Şiş örgüsü bayan süveter modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak:https://www.youtube.com/channel/UC9MwUr9E1kjOmVE1hrqtHDw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu