ŞİŞLE ÖRÜLEN MÜTHİŞ KAZAK MODELLERİ

Şişle örülen kazak modelleri

Şiş ile örülen müthiş kazak modelleri aslında nasıl yapılır diye detayları ile anlatmak istiyorum. Her ne kadar yaz ayları gelse bile bu kazakların asla modası geçmeyecek ve yedisinden yetmişine kadar herkes dilediği an kombin yapma fırsatlarını elde edeceklerdir. Yazılı anlatım ile en detayları vermek için uğraşacağım. Fakat her şeyi tam detayları ile anlayabilmeniz adına a dan z ye kadar tüm püf noktaların yer aldığı bir video çekecek ve buna göre daha özel bir anlatım ile tüm kolaylıkları göstereceğim.

Nelere dikkat etmek gerekir?

Kazak modeli çıkaracağım sırada ben genel olarak kalın şiş kullanırım. Hem elimin sıkılık oranı orta hallidir hem de kalın şişler ile yapılan örgüler çok daha eğlenceli bir halde oluyor. Ben 38 ila 40 beden arasında olan bir kişi için hem arka hem de ön olmak üzere 80 ilmek ile başlıyorum. Az önce de dediğim gibi sizler kullanacak olduğunuz ipin kalitesi, şişin kalınlık oranı ya da elinizin sıkılık oranına göre bu sayıların artmasını ya da azalmasını tercih edebilirsiniz. Her şeyi kendiniz çok daha iyi ayarlayabileceksiniz.

blank

Videolu anlatım…

Videolu kazak modeli anlatımı sırasında sizlere her şeyi tam anlamı ile gösterecek ve aslında ne kadar kolay yapıldığınızı anlamanızı sağlayacağım. Tek bir motif bitene kadar sizler de videoyu atlamadan ya da durmadan izlemeyi tercih ederseniz ne kadar kolay bir işlem olduğunu görebileceksiniz. Kazak öreceğiniz sırada istediğiniz her kaliteden ipi tercih edebilecek olduğunuz gibi kendi zevklerinize uygun olan renkler ile de başlayabilirsiniz. Ben hemen anlatmak üzere odaklanarak harekete geçiyor ve video içerisinde her şeyin detaylarını aktarmaya başlamış oluyorum.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=jnszj9j21Vg

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu