Survivor’da kim elendi? 1 Haziran Survivor’da kim gitti Kurulda flaş eleme!

Survivor 2021’de dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2021 son kısımda, ünlüler ve gönüllüler ekiplerinin karması olan mavi ve kırmızı gruplar ortasında bağlantı mükafatı oyunu ve eleme kurulu heyecanı yaşandı. 1 Haziran SMS sıralaması ile Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorularının yanıtları ve tüm son dakika ayrıntıları.

TV8 kanalında yayınlanan uzun soluklu müsabaka programı, Survivor 2021 son kısımda, mavi – kırmızı gruplar kritik irtibat mükafatı oyunu gayretinde karşı karşıya geldi. Bağlantı ödülünün kazananı, rakibine karşı daha üstün performans grafiği çizen ekip kritik eleme kurulu öncesinde bağlantı ödülünün sahibi olarak arkadaşlarıyla manzaralı konuşma hakkına sahip oldu ve moral depoladı. Mükafatın akabinde gerçekleşen eleme kurulunda potadaki Survivor Aleyna Çalışkan ve Dora ortasından en az SMS sıralaması oyu olan elenerek bu hafta adaya veda eden isim olacak. Yarışın takipçileri 1 Haziran SMS sıralaması ile Survivor’da kim elendi, kim gitti? sorusuna cevap aramaya devam ediyor.

Dokunulmazlık oyunu, 1,5 ay sonra çamur parkurunda oynandı. Yarışmacılar, parkurdaki tüm manileri aşıp finalde çubuklarla topu gerisindeki filelere düşürmeye çalıştı. Dört topu başarılı bir biçimde düşüren yarışmacı, sayıyı grubuna kazandırdı. Dokunulmazlık oyununu mavi ekip, 10’a 1 kazandı.

1 Haziran 2021 Salı günü TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 son kısımda SMS sıralaması birincisi olan isimler, noter onaylı olarak Acun Ilıcalı tarafından Dominik Cumhuriyeti’nde yapılan eleme kurulu gecesinde açıklandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Acun Ilıcalı moderatörlüğünde Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen eleme kurulunda, eleme adayı seçilen Survivor Aleyna Çalışkan, Dora, Poyraz ve Batuhan ortasından noter onaylı SMS sıralaması sonuçlarıyla en az oya sahip olan Aleyna Çalışkan elenerek, bu hafta adaya veda eden isim oldu.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

Melis Sezer

Barış Özbek

Davet Atakan

Merve Aydın

– Hayrettin

– İsmail Balaban

– Batuhan Karacakaya

– Hikaye Çelik

– Cemal Hünal

– Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler grubu şöyle:

– Sancakay Ilım Morgül

– Sena Özdemir

– Hanzade Ofluoğlu

– İlayda Şeker

– Aleyna Tutuş

– Ayşe Yüksel

– Emin Günenç

– Yiğit Poyraz

– Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

– Steven Salam

– Uğurtan Dora

– Yunus Emre Karabacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu