Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu evleniyor! Düğün çok yakında…

Başarılı oyuncu Taner Ölmez, nişanlısı ve meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile ilgili evliliklerini bu yaz düğün salonunda taçlandıracak…

Final yapan ‘Mucize Doktor’ dizisinin başrol oyuncusu Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu, yakında nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Düğün öncesi yakın arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ- Başak Dizer çiftiyle bir arada tatil için Antalya Kaş’a hareket etti. Dizer, Ece Çeşmioğlu için ‘Yakında gelin olacak’ diyerek düğün sinyali verdi.

2021’DE DÜĞÜN OLACAK DEMİŞTİ…

Taner Ölmez, “Covid-19 salgını olmasaydı artık evli biriydim. Nişanlım Ece Çeşmioğlu ile 2021’in yazında evleneceğiz. Pandemi bitmezse bile hudutlu sayıda davetliyle bu nikah kıyılacak” sözünde bulunmuştu.

TANER YILMAZ’IN AĞABEYİ İLE BENZERLİĞİ ŞAŞIRTTI!

Fox TV’de yayınlanan ekranların favori dizisi Mucize Hekim, konusu itibariyle kısa vakitte herkesin ilgisini ve dikkatini çekmeyi başarmıştı ‘Savant sendromlu’ otistik bir tabibi canlandıran başrol oyuncusu Taner Ölmez gerek oyunculuk yeteneğiyle gerek canlandırdığı karakteri nedeniyle halkın benimsediği isimlerden biri oldu. Daha öncesinde Medcezir dizisinde yer alan Taner Ölmez’in ağabeyi Taylan Özgür Ölmez ile çekilmiş olduğu fotoğraf ise en çok konuşulanlar arasında!

TANER YILMAZ’IN AĞABEYİ…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu