Teşkilat dizisi dönem finalinde Fadi devranı kapandı! Teşkilat Dizisi dönem finali yayında!

TRT 1’in Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) mevzu alan dizisi Teşkilat dönem finali kısmıyla ekrana geldi. Teşkilat’ta Fadi’nin adamlarının kaçırdığı yolcu uçağını kurtaran Serdar ağır yaralandı. Öbür yandan ise Mete Lider, kendisine saldıran Fadi’yi öldürdü.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı Teşkilat dizis, 6 Haziran Pazar akşamı ekrana gelen 14. kısmıyla dönem finali yaptı. Teşkilat dizisinin dönem finali kısmında çarpıcı gelişmeler yaşandı. Teşkilat son kısımda MİT’in elinde tuttuğu Fadi, içerden birinin hainlik yapması nedeniyle kaçmayı başardı. Fadi’nin adamları kaos çıkarmak için terör aksiyonları planladı.

Fadi’nin yurt dışına çıkmasının sağlanması isteyen teröristler ise yolcu uçağını kaçırarak MİT’in merkezi Kale’ye çarptırmak için plan yaptı. Lakin uçağa sızan MİT’in casusu Serdar, teröristleri etkisiz hale getirmeyi başardı.

HAKKI DAYI VE PINAR’A NE OLACAK?

Teşkilat’ın yeni kısım fragmanında ise araçtaki hain Fadi’yi kaçırıyor. Zehra dışarı çıkmayı başarıyor. Fakat Zehra ile Fadi’nin adamları ortasında çatışma çıkıyor. Hakkı Dayı ile Pınar ise araçta mahsur kaldı. Minibüs Zehra’nın gözleri önünde havaya uçuyor. Araçta bulunan Hakkı Dayı ile Pınar’e ne olduğu ise dizinin hayranlarını meraklandırdı.

TEŞKİLAT 14. KISIM FRAGMANI:

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisinde, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın fevkalâde tecrübeleri bir senaryoya aktarılırken, Başşehir Ankara’da uzun vakittir birinci kere bu büyüklükte bir yapımla dizi çekiliyor. Türkiye tarihinin gerçek olaylarına ve gerçek kahramanlarını mevzu alan dizide, bir ölüm-dirim savaşının, bazen bir ateş çemberinin içinde “kötü adamların” kim olduğu da çok konuşulacak ve tartışılacak.

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCULARI

Geçtiğimiz günlerde Star TV’de yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde birlikte oynayan Deniz Baysal ve Çağlar Ertuğrul, yeni dizide tekrar birlikteler. Bir öteki tesadüf ise Deniz Baysal’ın Savcı Derya rolünü canlandırdığı Kelam’da birlikte rol aldığı ve Fazilet Yarbay’ı oynayan Nihat Altınkaya’nın da yeniden TRT Ankara dizisinde rol alması oldu. Mart ayı üzere yayınlana girmesi beklenen dizide ayrıyeten Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Eneshan Nalbant, Mesut Akusta ve Atılay Uluışık üzere güçlü oyuncular rol alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu