TIĞ İŞİ ERKEK BEBEK BERE MODELİ YAPIMI

Tığ işi kolay  3 boyutu bere modeli yapımı

Kışlık atkı bere modelleri için sizlere yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün sizlere tığ işinden yapılmış yapımı da oldukça basit olan bir bere modeli göstermek istedim. Aşağıda detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim tığ işi bere modeli sizlerin de hoşuna gidecek çok şık bir model.

Bere modelleri için sizlere hem şiş örgüsünden hem de tığ işinden yapılmış olan yeni örnekler göstermeye devam ediyorum. Bugün tığ işinden yapılmış çok kolay bir bere modeli göstermek istedim. Özellikle şiş örgüsü bilmeyen tığ işine de yeni başlayanlar bu bere modelini videodaki anlatımı takip ederek kolaylıkla yapabilir.

Tığ işi 3 boyutlu bere modeli yapımı için burada Kartopu Baby One markalı ipten sarı renk kullanılmış. Orta kalınlıkta herhangi bir ip ile bu bere modelini yapabilirsiniz. Bere modeli hem kız çocuklara hem de erkek çocuklara göre yapabileceğiniz bir model olduğu için farklı renkler kullanarak bu bere modelini yapabilirsiniz.

Bere modeli yapımı için öncelikle zincir çekilmiş ve tepe kısmındaki tırabzanlar yapılmış. Daha sonra yapılan tırabzanlar üzerine de model kurulumu yapılmış. Videoda verilen anlatımı takip edip dilediğiniz büyüklük için bu bere modelini yapabilirsiniz. Bu bere modeli dışında farklı bere modellerini de daha önce gösterdiğim örneklerden inceleyebilirsiniz.

Tığ işi bere modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCP481OvOX_86zlxLxe_0WaQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu