Tiyatrocu Cemal Uçarman’a komşusundan saldırı! Keserle ağzına vuruldu, dişleri kırıldı

Tiyatro sanatkarı Cemal Uçarman, konutunun bahçe duvarı konusunda tartıştığı komşusunun saldırısına uğradı. Uçarman, komşusunun kendisine keserle saldırdığını ve 3 dişini kırıp hakaret ettiğini belirterek şikayetçi oldu.

Uzun mühlet çeşitli kurumlarda çalışan ve bir sanat atölyesi kuran Cemal Uçarman, teze nazaran komşusu Ahmet B. ile Firuzköy Mahallesi’nde bulunan meskeninin bahçe hududunun tespit edilerek duvar örülmesi konusunda görüştü ve Uçarman komşusuna, kadastroya gidip arazi tespiti yaptırmayı ve ona nazaran ortak duvar örülmesini önerdi bu konuşmadan yalnızca 1 gün sonra Ahmet B., bahçede gördüğü Uçarman’ın yaşlı annesi Teri ile babası İstek Uçarman’la tartıştı.

Tekrar teze nazaran Cemal Uçarman, duyduğu bağrışmalar sonucu bahçeye indi. Uçarman, komşusunun kendisine taş atıp küfür ettiğini, ortaya girmeye çalıştığı sırada ise Ahmet B’nin hızına keserle birkaç defa vurduğunu söyledi. Taraflar birbirlerinden şikayetçi oldular.

Polis tarafından Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne götürülen sanatçı Cemal Uçarman’ın yüzünde, alt dudağında, sağ göz, diş kenarında darbe izleri olduğu ve çenesinde ise 3 diş kaybı olduğuna dair rapor verildi. Firuzköy Polis Merkezi’nde de tabir veren Uçarman, komşusu Ahmet B.’nin kızı Emek’e, “Defolun gidin sizi burada yaşatmayacağım” biçiminde tehditler söylediğini tez etti.

Polis olayla ilgili olarak, ‘Kasten yaralama, hakaret ve tehdit’ kabahatinden soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu