TUNUS İŞİ YANDAN DÜĞMELİ BEBEK YELEĞİ YAPIMI

Tunus işi bulut modeli yandan düğmeli bebek yeleği yapımı

Tunus işinden yapılmış çok güzel bir yelek modelini sizlere göstermek istiyorum. Göstereceğim tunus işi bebek yeleği yandan düğmeli olarak yapılmış. Ben bu şekilde yapılan yelek modellerini çok seviyorum. Bu yeleği görünce de çok hoşuma gitti ve sizinle paylaşmak istedim. Bu yeleğin yapım aşamasını aşağıdaki videolu anlatımdan takip edebilirsiniz.

Bebekler için tunus işinden yapılmış olan yelek modellerini daha öncede sizlere göstermiştim. Bugün göstereceğim yelek modeli tek parça halinde yapılmış olan bir tasarım. Özellikle yeni doğan ve 1 yaş için yelek modeli yaparken bu şekilde tek parça halinde yapılmış olan modeller güzel oluyor. Ben tek parça yapılmış olan modelleri çok beğeniyorum. Tunus işine yeni başlayanlar da bu yelek modelini deneyebilir.

Yandan düğmeli tunus işi yelek modeli için burada beyaz renkte bir örgü ipi kullanılmış. Bu yelek modeli hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere yapılabilir. Yani yeleği dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Burada bulut yapımı için mavi renkte örgü ipi kullanılmış. Küçük bir model olarak yapılan bu bulut için elinizde kalan dilediğiniz renkte örgü ipi kullanabilirsiniz.

Aslında burada tek parça halinde yapılan bu yelek modelinin yapımını öğrenip üzerinde bulunan bulut deseni yerine güneş, çiçek veya çeşitli hayvan figürleri resimleri yapabilirsiniz. Bu şekilde kendi zevkinize göre bir örgü işi tasarlamış olursunuz.

Tunus işi bebek yeleği modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCgrZNy5awsF22UGSdO16xWQ

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu