Türk tıraşını dünyaya tanıtan kuaför Adem Terzi gururlandırdı

Head&Shoulders NR1 2021 Görüntü Müzik Ödülleri’nin özel ödül kategorisinde, dünyada moda olan Türk tıraşı mükafatı, mucidi kuaför Adem Terzi’ye verildi.

Özge Ulusoy ve Kadir Çetin’in sunumuyla gerçekleşen Head&Shoulders NR1 2021 Görüntü Müzik Ödülleri’nin özel ödül kategorisinde verilen dünyada moda olan Türk tıraşı mükafatına, mucidi kuaför Adem Terzi layık görüldü. Mükafatı alırken Özge Ulusoy’un “Türk tıraşı nedir?” sorusunu da yanıtlayan Terzi, şunları söyledi:

“Yanlarımız kısa, enselerimiz kısa, önlerimiz bir tık daha uzun ve her saç tipine uygun bir tıraş; yalnız seyrek saçlar için değil. Türk tıraşı dünyada moda hâline geldi. Çok teşekkür ediyorum, Türk tıraşını desteklediğiniz için.”

FORM VERMESİ GEREKEN SAÇ DEĞİL RUH

“Erkeğin makyajı saçıdır,” mottosuyla ilerleyerek işini aşkla yapan Terzi, Adem Terzi Barber’s Club olarak profesyonel takımıyla Etiler’de hizmet veriyor. Terzi, saçı sanata dönüştüren modelleriyle bakımlı olmayı seven herkesin vazgeçilmez adresi olan Adem Terzi Barber’s Club’ta, 2003 yılından beri takımıyla birlikte form verilmesi gerekenin saç değil, ruh olduğuna inanıyor.

Yola çıktığı bu inançla Türk tıraşını yaratarak dünyada marka olma yolunda ilerleyen Terzi, Türkiye’yi alanında dünya çapında temsil ederek gurur kaynağımız olmayı da hak ediyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu