UĞUR BÖCEKLİ TUNUS İŞİ PATİK MODELİ YAPIMI

Tunus işi uğur böcekli bayan patik modeli yapımı

Tunus işi ile yapılan desenli bir patik modelini daha bugün sizlere göstermek istiyorum. Detaylı yapım aşamasını videolu anlatım ile vereceğim uğur böcekli tunus işi patik modeli görenlerin dikkatini çekecek çok şık bir tasarım olmuş. Bu patiğin detaylı yapım aşamasını aşağıdan takip ederek sizlerde çok şık bir patik modeli yapabilirsiniz.

Tunus işi ile yapılan farklı patik modellerini sizlere göstermeye devam ediyorum. Özellikle örgü işine yeni başlayıp şiş örgüsünü yapamayan ve farklı modelleri denemek isteyenler tunus işi örgülere göz atabilir. Ben bugün sizlere tunus işinden yapılmış desenli bir patik modeli göstermek istedim. Bu patik modeli yapımı için patiğin ana rengi olarak krem rengi ip kullanılmış. Uğur böceği için de kırmızı ve siyah ipler kullanılmış.

Tunus işi patik modeli 36-37 numara ayaklar için uygun olarak yapılmış. Patik modelini daha büyük yapmak isterseniz dikkat etmeniz gereken detay video içerisinde açıklanmış. Patik modeli yapımına ön kısımdan başlanmış. Ön üst kısımdaki uğur böceği yapılmış. Daha sonra kenar kısımlar ayrı ayrı yapılmış. Daha sonra patiğin taban kısmı yapılmış.

Patiğin yapımı için patiklik ip kullanılmış. Şiş olarak 3 numara tunus şişi kullanılmış. Patiğin kenar kısımları ve taban kısmı da tığ ile yapılmış. Bunun için 2 numara tığ kullanılmış.

Uğur böcekli tunus işi patik modeli yapımı için aşağıdaki videolu anlatımı takip edebilirsiniz.

videonun alındığı kaynak: https://www.youtube.com/channel/UCbtdKI8kPwCDoYKjtTg_kTw

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu