Umut Mürare’den Hakan Altun’a reaksiyon: Yaptığın şu şaklabanlık ve nankörlükten utanmalısın!

Müzisyen Umut Mürare toplumsal medya hesabı üzerinden Hakan Altun’un enstrümanının tellerini kestiği görüntüsüne “yaptığın şu şaklabanlık ve nankörlükten utanmalısın!” diyerek sert bir halde eleştirdi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Pandeminin başından beri birinci kapanan alanlardan olan gece kulüpleri, cümbüş merkezleri ve konserler 1 Haziran’dan itibaren uygulanacak yeni olağanlaşma kurallarında kapalı kalmaya devam edeceği açıklandı. Yeni kararların akabinde 16 aydır çalışamadıklarını söyleyen müzisyenler, toplumsal medya hesaplarından reaksiyon göstermeye başlamıştı. Ünlü müzikçi Hakan Altun da kararlara reaksiyon gösteren sanatkarlar ortasında yer aldı.

Altun, toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntüde cümbüş ve müzik kesiminin beklentilerinin karşılanmamasına enstrümanındaki telleri keserek paylaşmasının üzerine ünlü müzisyen Umut Mürare Twitter hesabı üzerinden Hakan Altun’un yapmış olduğu paylaşımla kınadı.

Mürare, “Bu aziz millet ne zorluklar çekti, ne badirelerden geçti. Yeri geldi yırtık çarıkları ve elbiseleri ile hiç düşünmeden cepheye koştu. Yokluğun tabanını yaşadı dibini! Birilerine sevimli görüneceğim diye yaptığın şu şaklabanlık ve nankörlükten utanmalısın! BİLMEM ANLATABİLDİM Mİ?” diyerek sert bir biçimde eleştirdi.

İŞTE HAKAN ALTUN’UN O PAYLAŞIMI;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu