Ünlü müzikçi Deniz Seki fit halini paylaştı!

Son yıllarda başı kilolarıyla kederde olan Deniz Seki, istediği görünüme geldi. Sıkı bir diyet programı yapan ve harfiyen uyan müzikçi, fit olmuş karesini paylaştı. İşte ayrıntılar…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN

Ünlü müzikçi Deniz Seki, geçtiğimiz nisan ayında Nişantaşı’nda görüntülenmiş, beslenme uzmanı Şeyda Coşkun’la çalışmaya başladığını 3 ayda 25 kilo verdiğini söylemişti. Seki, artık kendisini daha sağlıklı ve zinde hissettiğini söyledi: “Aynadaki imgem beni memnun etmemeye başlamıştı. Zayıflamak konusundaki temel motivasyonum buydu. Şeyda sihirli değneğiyle hayatıma dokundu.”

Deniz Seki, hakkında merak edilenleri anlattı. Geçtiğimiz günlerde ‘İbo Show’ programına katılan Deniz Seki, sunucu İbrahim Tatlıses’in kendisine yönelik “Davul üzere olmuşsun, zayıflamamışsın” kelamlarına açıklık getirdi.

50 yaşındaki popçu, “İbrahim Tatlıses programında size ‘Davul üzere olmuşsun, zayıflamamışsın’ dedi. Kırıldınız mı?” sorusuna da yanıtladı. “Hayır, o bana latife yaptı yahu. Ben ona ‘Artık sizin aşkınız çocuklarınız, torunlarınız, kızlarınız’ dedim. O da sonlanıp bana ‘Davul üzere olmuşsun!’ dedi. Şaşırdım ‘Aaa ben mi!’ diye. Sonra çabucak çevirdim, ‘İbrahim Abi hala çok yakışıklısınız’ dedim. O da ‘Sen de 50 kilosun’ diye karşılık verdi.”

OLAYIN GEÇMİŞİ

Son devirde verdiği kilolarla gündeme gelen ve toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla magazin gündeminden düşmeyen Deniz Seki İbrahim Tatlıses’in programına konuk oldu. Erkan Petekkaya, Sinan Akçıl ve İrem Derici üzere isimlerin yer aldığı programda İbrahim Tatlıses’in kelamları karşısında neye uğradığını şaşıran Deniz Seki toplumsal medyada da gündem oldu.

“HANİ ZAYIFLAMIŞTIN?”

Verdiği kilolarla isminden kelam ettiren Deniz Seki İbrahim Tatlıses’in kelamları karşısında adeta şoke oldu. İbrahim Tatlıses’den Deniz Seki’yi “Hani zayıflamıştın! Davul üzere olmuşsun!” kelamlarıyla latifeyle karışık göndermede bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu