Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya tam 3 kıtada doğum günü kutlaması!

Yaptığı projelerle Türk televizyonculuk tarihinde birçok muvaffakiyete imza atan Acun Ilıcalı, 52 yaşına bastı, Instagram paylaşımlarıyla magazin gündeminde dikkatleri üzerine topladı.

Acun Ilıcalı doğum günü paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekti. 29 Mayıs 1969 doğumlu ünlü medya işvereni doğum günü paylaşımları ve iletisi toplumsal medyada büyük ilgi gördü. 52 yaşında giren Ilıcalı, sevdikleriyle yer aldığı memnunluk pozlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. TV8’in sahibi, medya işvereni Acun Ilıcalı yaptığı doğum günü paylaşımı dikkat çekti. Ünlü isim toplumsal medya hesabından paylaştığı fotoğraflardaki ayrıntılar ile çok konuşuldu. Instagram hesabından sevdikleriyle yer aldığı karelere yer ver ünlü ismin paylaşımı ise şu formda oldu:

“Allah 3 kıtada kızlarımla doğum günü kutlamayı nasip etti. Havada, karada, denizde pasta üflemekten nefesim kesildi 🙂 Kutlayan ve yanımda olan herkese teşekkürler…”

TV8 ekranlarında uzunluk gösteren fenomen yarış programı Survivor 2021 yarışmacıları ile yer aldığı karesi.

OKUL AÇIYOR!

Ünlü iş insanı Acun Ilıcalı, akademi hayatına da adım attı. Ilıcalı, Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde Acun Medya Akademi ismiyle 7 Haziran’da eğitime başlıyor. Akademide televizyon, gastronomi ve dijital alanda kısımlar bulunuyor. Buradan diploma alan herkese staj garantisi de verilecek.

KIZIYLA SELFİE PAYLAŞTI!

Yalnızca işle ilgili değil özel hayatıyla ilgili de çok sayıda paylaşıma imza atan ve 14 milyona yakın takipçisiyle tesirli bir bağlantı içerisinde olan Acun Ilıcalı kızlarıyla yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Kızlarının üzerine titreyen ve fırsat buldukça onlarla keyifli paylaşımlara imza atan Ilıcalı bu sefer kızı Leyla ile çektiği bir selfieyi paylaştı. Acun, toplumsal medya hesabının kıssa kısmından yaptığı paylaşım ile geçirdiği keyifli vakitlere takipçilerini de ortak etti.

ACUN ILICALI’NIN DOMİNİNK’TEKİ EVİ!

Koronavirüs salgını nedeniyle seyahatlerin kısıtlanmasıyla birlikte Survivor’da da ödüllerde değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz yıllarda ödül kazanan yarışmacıları sık sık diğer ülkelere götüren Acun Ilıcalı, bu sene ise mükafatları Dominik’te kaldıkları bölgenin imkanlarıyla vermeye başladı. Acun Ilıcalı Dominik’te kaldığı konutu birinci kere yayınladı.

ACUN ILICALI KİMDİR?

Ali Acun Ilıcalı yahut en bilindik ismiyle Acun Ilıcalı, 29 Mayıs 1969 Edirne doğumludur. Aslen Erzurumludur. Türk sunucu, üretimci ve girişimcidir. Acun Medya’nın kurucusu ve idare konseyi lideridir. TOBB Genç Teşebbüsçüler Heyeti üyesidir. Kadıköy Anadolu Lisesi mezunudur.

2008 yılında birinci sefer Türkiye’de vergi rekortmenleri ortasına girmiştir. 2011 yılında ₺2.836.191 gelir vergisi tahakkuk ederek, Türkiye’de gelir vergisi listesinde 62. olmuştur. Türkiye’de yer alan üniversitelerde ve Anadolu’nun farklı yerlerinde stand-up şovları yapmıştır. Şovlarında meslek hayatı boyunca başına gelenleri mizahî bir lisanla izleyicilere anlatmıştır. 7 Ekim 2016 tarihi prestijiyle Shop90 isimli televizyon kanalını kapatarak TV8,5 isimli kanalı yayına başlamıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu