Ünü müzikçi Nez’in yeni mesleği!

Müziği bırakmak zorunda kaldığını söyleyen ünlü müzikçi Nez, artık NLP terapisti olduğunu açıkladı.

Pandemi devrinde yaşadığı değişim ve imaj değişikliğiyle gündem olan Nez, Cihangir’de objektiflere yansıdı. Hoş müzikçi, yeni mesleğinden bahsetti.

Nez, “Kişilerin gayelerine ulaşmalarını için nörolojik programlarını keşfetmelerini ve bunu kullanmalarını sağlamayı amaçlayan, bir ruhsal terapi anlayışı” olarak tanımlanan NLP terapisti olarak hizmet vermeye başladığını açıkladı.

“MÜZİĞİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDIK”

Hoş müzikçi, “NLP terapistiyim, sertifikamı Londra’dan aldım. Bu devirde bunları yapmak insanlara şifa. Aslında müziği bırakmadık ancak bırakmak durumunda kaldık, müzisyenler iki ya da üçüncü işlerini yapıyorlar…

“PROFESYONELİM”

Bunun için 15 yıl eğitimi aldım, profesyonel olarak yapıyorum, beş saatlik kursa gitmedim. Kaç yıldır üzerine çalışıyorum ve diplomamı aldım. Müziği mesleğimi asla bırakmak istemem, ikisini bir ortada götürmeyi tercih ederim.

“SANATÇILARA BEDAVA”

Kedi köpek fobisi, panik atak, sigarayı bırakmak isteyen, kilo vermek isteyen bir sürü insan var. Sanatla ilgilenen sanatçı dostlarıma parasız yapıyorum, para talep etmiyorum. Arayanlar oldu elimden geleni yapmaya çalışacağım. Tabip değil fakat terapistim.” formunda konuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu