Yağmur Tanrısevsin ‘Kalp Yarası’ dizisindeki karakteri Ayşe’yi anlattı

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, yeni dizisi Kalp Yarası için hazırlıklara başladı. Ünlü oyuncu cet binme dersleri alıyor. Ünlü oyuncu, canlandırdığı karakter hakkında birinci sefer konuştu.

Oyuncu Yağmur Tanrısevsin, uzun vakit sonra ekrana dönmeye hazırlanıyor. Atv dizisi Kalp Yarası için el sıkışan oyuncu, Kilyos’ta bulunan bir at çiftliğinde eğitimler alıyor.

Binicilik derslerinden paylaşımda bulunan Tanrısevsin’e derslerinde köpeği Alf de eşlik ediyor. Oynayacağı karakter hakkında konuşan Tanrısevsin, seyircinin Ayşe’yi çok seveceğini şu sözlerle anlattı:

‘İzleyenler çok sevecek Ayşe’yi. Çabuk sahiplenecekler diye düşünüyorum. Ayşe’nin hayatı bir günde değişecek. Alışkın olmadığı bir kente, kendi hayatının çok zıttı bir hayata ve insanlara adapte olmaya çalışacak. Ayşe’nin bu seyahati sırasında gerçek manada bir hayat uğraşı izleyeceğiz.

Güçlü bir bayan olması, hayata karşı duruşu ve yaşadığı zorluklara karşın memnun olmayı bilmesi çabucak yakaladı beni… Ne yaşarsa yaşasın içinde yaşama sevgisi olan, herkesle irtibat kurmayı becerebilen bir karakter. Ayrıyeten gerçek bir hayvansever. Onunla empati kurmak ve onu sevmek sıkıntı değil bence… Onu çok seveceksiniz.’

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu