Yarışmacılar ortasındaki gerginliğe aileler de dahil oldu, Acun Ilıcalı isyan etti

Survivor’ın son kuruluna Acun Ilcalı’nın açıklamaları damga vurdu. Ilıcalı, iki müsabakanın ailesi ortasında gerginlik yaşandığını belirterek, yarışmacılardan aileleriyle konuşmalarını istedi. Ilıcalı, daha sonra bu iki yarışmacının Aleyna ve Ayşe olduğunu söyledi.

Ekranların en çok izlenen müsabakalarından biri olan Survivor’da heyecan tüm süratiyle devam ediyor. Yarışın son kurulunda birinci kazanan Poyraz olurken, kurula Acun Ilcalı’nın açıklamaları damga vurdu. Ilıcalı, iki yarışmacının ailesinin toplumsal medyada yazdıklarının programa ziyan verdiğini belirterek, yarışmacılardan aileleriyle konuşmalarını istedi.

“BEN NET OLARAK SÖYLEDİM”

İstanbul’da yaptıkları konuşmada, ailelerin yarışa dahil olmamasını tembihlediklerini kaydeden Ilıcalı, “Konu şu, Survivor’a gelirken hatırlarsanız İstanbul’da bir toplantı yaptık. Bu toplantıda aileleriniz rastgele bir biçimde Survivor ile ilgili hususlara girmemesini rica ettim. Buraya gelirken ailelerinizden de toplumsal medyayı kullanmamalarını rica etmenizi net olarak söyleyerek hatırlıyorum” dedi.

“BUNDAN SON DERECE RAHATSIZIZ”

Ailelerin toplumsal medyadaki paylaşımlarından rahatsız olduklarını aktaran Ilıcalı, “İki yarışmacılarımızın aileleriyle ilgili bir sıkıntımız var ve bu sorunu sizinle paylaşmam gerekiyor. Survivor tarihinde birinci kez aileler ziyadesiyle bu işin içinde. Bundan son derece rahatsızız. Aileler iki yarışmacımızın ailesi bu hususta bizi üzecek halde toplumsal medyada aktifler” diye konuştu.

“BİZİ VE PROGRAMIMIZI AÇIKÇASI RAHAT BIRAKSINLAR”

Ilıcalı, ailelerin programı ve kendilerini rahat bırakmasını istediğini belirterek, şunları söyledi: Bu iki yarışmacıyla konuşacağım ve görüşme hakkı vereceğim. Ailelerinizle görüşün bizi ve programımızı açıkçası rahat bıraksınlar. Kızları, erkekleri isteyerek buraya katıldı herkesin. Biz aileleri müsabakaya almadık. Biz sizi aldık müsabakaya. Bir adedinin ailesi de müsabakadan ayrılmasını istiyor.”

“ALEYNA VE AYŞE’NİN AİLESİ ORTASINDA GERGİNLİK VAR”

Birinci yarışmacımız Aleyna. Aleyna ben senin aileni açıkçası burada gördüm. Pırlanta üzere beşerler, çok yüksek bir tansiyon var. Annen bizi arıyor. Kızımın müsabakadan ayrılmasını istiyorum diyor. Annenle konuş. İkinci yarışmacımıza geliyorum. İkinci yarışmacımız da Ayşe. İşin aslı Ayşe’nin ailesiyle Aleyna’nın annesi ortasında bir tansiyon var. Bu iş büyümüş durumda”

ALEYNA’NIN İSMİNİ VERDİ

Devam eden kurulda Poyraz kırmızı ekipten bir isim söyledi ve Aleyna’nın ismini verdi. İsminin verilmesi hakkında konuşan Aleyna, “Açıkçası beklediğim bir biçimde sonuçlandı. Artık kişisele döndüğü için olay herkesin potaya girme riski var” sözlerini kullandı.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ, KİM GİTTİ?

Acun Ilıcalı moderatörlüğünde Dominik Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen eleme kurulunda, eleme adayı seçilen Survivor Aleyna Çalışkan, Dora, Poyraz ve Batuhan ortasından noter onaylı SMS sıralaması sonuçlarıyla en az oya sahip olan Aleyna Çalışkan elenerek, bu hafta adaya veda eden isim oldu.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

Melis Sezer

Barış Özbek

Davet Atakan

Merve Aydın

– Hayrettin

– İsmail Balaban

– Batuhan Karacakaya

– Hikaye Çelik

– Cemal Hünal

– Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler grubu şöyle:

– Sancakay Ilım Morgül

– Sena Özdemir

– Hanzade Ofluoğlu

– İlayda Şeker

– Aleyna Tutuş

– Ayşe Yüksel

– Emin Günenç

– Yiğit Poyraz

– Sultan Reşat Hacıahmetoğlu

– Steven Salam

– Uğurtan Dora

– Yunus Emre Karabacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu