YAZ KIŞ ÇEYİZLERİN ODAK NOKTASI PATİK

En iyi patik modelleri

Yaz kış demeden hem çeyizlerin hem de gündelik kullanımın en özel ürünleri olarak her zaman şiş ile örülen patikler olarak dikkatleri çekiyor. Gerçekten bu kadar farklı modelleri ile yer alan ürünler geçmişten günümüze kadar anneannelerimizden annelerimize kadar herkes tarafından tercih ediliyor. Fakat hem 5 şiş hem de 2 şiş ile yapılan modellerim yer alması kişilerin hangilerinde kendilerini daha rahat hissedeceklerse onları tercih etmesine yardımcı oluyor. Ben genel olarak iki şiş ile yapıla modelleri tercih ediyorum. Hem göze daha iyi hitap eden modeller oluşuyor hem de gerçekten örmesi çok kolay oluyor.

Videolar ile patik yapımı

Videolar ile iki şişle patik anlatımı sırasında sizlere dikkat etmeniz gereken tüm detayları aktarmış olacağım. Her zaman sizler de kendi ayak numaranıza göre bir ürüne başlamalı ve buna göre yapmalısınız. Ben her ne kadar sizler için yazılı bir anlatım tercih ediyor olsam bile genel olarak videolu anlatımları tercih etmelisiniz. Burada yapılan tüm adımları sırası ile takip etmek gerçekten elde etmek istediğiniz ürünlere çok rahat bir şekilde erişmeniz için imkan sunacaktır.

blank

Şişlerle patik yapılır mı?

Ben 38 numara giyen birisi için patiklerime 42 ilmek ile başlıyorum. Elimin sıkılık derecesinin orta olması, kullandığım şişlerin orta kalınlıkta olması ve iplerin de kaliteli olmasından dolayı bu ilmek ile başlıyorum. Sizler de hem giyecek olan kişinin ayak numarası, hem örecek kişinin el sıkılık derecesi, hem kullanılan şişlerde kalınlık hem de ipin kalitesine göre ilmek sayılarında artma ya da azalma adımlarını tercih edebilirsiniz. Böylece her şey istediğiniz gibi video içerisinden takip ederek ürünlerin ortaya çıkmasına büyük katkı sunacaktır.

Video kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=v799Gs5lWD4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu